шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно
Тоген-Орг

Масутацу ОямаМасутацу Ояма , 1923—1994) — видатний майстер і викладач карате, один із найзнаменитіших представників бойових мистецтв, володар 10 дану, засновник стилю Кіокушинкай, популяризатор карате в Японії та інших країнах, автор великої кількості популярних книг про карате, організатор національних і світових спортивних змагань по карате. Заснувавши свій стиль, який швидко завоював визнання «найсильнішого карате», Ояма створив і до своєї смерті у 1994 році очолював Міжнародну організацію Кіокушинкай (IKO), членами котрої стали кілька мільйонів чоловік у всьому світі.

 

Кенджі Мідорі

Кендзі Мідорі народився 18 квітня 1962 року в місті Сетонай у родині великого бізнесмена. Місто Сетонай знаходиться на острові Амамі Осіма, одному з островів архіпелагу Амамі. Ця група островів славиться в Японії своїми чудовими пейзажами з рясною рослинністю й теплим тропічним кліматом.
Кендзі ріс наполегливим, у будь-якій справі прагнучим стати переможцем. З початкових класів школи Кендзі займався дзюдо. Він брав участь у змаганнях і вже в цьому віці добився значних результатів.
Закінчивши середню школу в 1976 році, Кендзі Мідорі відправився в Токіо, де продовжив навчання в елітній приватній загальноосвітній школі підвищеного рівня для того, щоб підготуватися до вступу в університет.

Sato-katsuakiСато Кацуакі - кращий боєць школи Кіокушин. Перший чемпіон: Сато Кацуакі
Сато Кацуакі народився 4 квітня 1946 р. на Сахаліні, південна частина якого до закінчення Другої світової війни належала Японії. Після виселення японських жителів з повернутого СРСР острова, батьки Кацуакі перебралися в містечко Накасо в префектурі Фукусіма, де і пройшло його дитинство. Пізніше родина переїхала Сато в Токіо, і там-то в період навчання в підвищеній середньої школи майбутній чемпіон карате почав займатися дзюдо, а з часом і виступати на змаганнях.

Після закінчення школи Сато Кацуакі почав працювати журналістом у відомому японському інформаційному агентстві «Кіодо цусін», паралельно отримуючи вищу освіту в університеті Тюо як студент-вечірки. В цей період всі плани на майбутнє Кацуакі пов'язував з кар'єрою в дзюдо, де все до пори до часу складалося благополучно. Сато тренувався в Кодокане і в залі дзюдо при поліцейському управлінні міста Мітак столичної префектури Токіо, де жили його батьки, мріяв стати чемпіоном світу і професійним тренером і виїхати викладати дзюдо за кордон. Однак цим мріям не судилося збутися - їх перекреслили важкі травми плеча і коліна.
Невдача в дзюдо, однак, не відбила у Кацуакі любов до бойових мистецтв, і за порадою старшого брата, який займався в школі Кекусинкай, через деякий час він вирішив спробувати себе в карате.

Royama-HatsuoХацуо Рояма видатний майстер карате, учень Масутацу Оями, володар 9 дана в Кьокусинкай, Президент Міжнародної Федерації Кіокушин-кан карате-до, Президент Фонду Кекусін Сегакукай, переможець і призер чемпіонатів Світу з Кьокусінкай


Початок шляху

У дитинстві Хацуо Рояма не відрізнявся видатними даними: за своїм власним твердженням він був не тільки слабкий фізично, але й не був особливо успішним учнем. Він був досить безвольним юнаком, швидко загоряючись якою-небудь ідеєю, але й швидко залишаючи її. Карате ж вселяло молодому Рояма справжній жах, так як серед хлопчиків ходили легенди про смертельні удари «санненгоросі» або «го-ненгоросі». Цей жах перед карате і змусив Рояму самому почати займатися карате. За порадою друзів він вибрав додзьо Оями, оскільки ця школа мала репутацію найбільш суворої і сильної школи карате, і Рояма вирішив, що якщо вже навчатися, так у найсильнішого.
У жовтні 1963 року Рояма прийшов займатися в додзьо Оями. Наполегливі тренування дозволили йому вже через три роки одержати чорний пояс і стати інструктором Хонбу ще до досягнення двадцятирічного віку. Рояма дуже швидко прогресував, однак великий програш у одному з боїв великому голландцеві, учневі Йона Блюмінг Яну Калленбаху змусив його прийти до висновку, що він, накопичивши максимальну силу, може битися тільки у своїй ваговій категорії.

FB

Коментарі:

« February 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28