шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно
Тоген-Орг
Понеділок, 22 лютого 2016 18:39

Типові запитання батьків

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Навіщо дитині займатися саме карате?

Карате для дітей перш за все є відмінною системою психофізичної підготовки що направляє в потрібне русло через край бурлящу дитячу енергію: діти займаються гімнастикою, розтяжкою, розвивають пам'ять і уважність, вчаться беззаперечного підкорення та дисципліні, долають власну лінь і амбіції, адаптуються до різновікових колективів. Хлопці будуть захищені від згубного впливу вулиці, ледарства і неробства, стануть менше часу проводити за комп'ютером і більше спілкуватися з однолітками. В результаті діти зможуть постояти за себе, стануть сильнішими, дисциплінованими, впевненіше в собі, лояльно ставлячись при цьому до слабких. Карате - хороша підготовка малюка до школи. Одна справа прийти у перший клас домашнім хлопчиком, зовсім інша - учнем школи карате, володіючого хорошим набором прийомів самооборони, атестованим на пояс і вже маючого справжнісінький Паспорт Будо.З якого віку дитині краще почати займатися карате?

Викладання карате для дітей частково ведеться на японській мові. Крім того, дитина повинна мати початкові поняття про дисципліну, роботу в колективі, терпіння і витримку. Тому вважається, що дитина готова займатися в групі карате з 5-річного віку. Дітям, які не досягли 5 років і мають бажання вчитися карате, все ж краще відвідувати індивідуальні заняття.

Чи потрібен шпагат для занять у дитячій групі карате?

Стиль карате кіокушин-кан відрізняється від інших, перш за все, реверсивною технікою, повне і ефективне оволодіння якої передбачає наявність шпагату. Саме тому в карате для дітей приділяється велика увага розтяжці, хоча обов'язкової вимоги до наявності шпагату немає. Проте відмічено: добре розтягнуті учні показують більш ефектну, красиву техніку ударів ногами, менше травмуються, швидше освоюють базові удари. Тому до шпагату потрібно обов'язково прагнути!

Чи можна на заняттях бути присутнім батькам учнів?

Двері в наш зал завжди відкриті. Ми даємо можливість батькам побачити, як і чим займаються їхні діти. Проте слід врахувати, що діти, як правило, відволікаються на батьків, підбігають до них. Деякі батьки починають давати вказівки своїй дитині або жаліти його, що згубно впливає на тренувальний процес. Для оцінки результатів занять раз на півроку проводяться атестаційні іспити та змагання, здійснюється фото-та відеозйомка занять і змагань, які в будь-який час можна подивитися у відповідних розділах нашого сайту.

Чи є у вашому стилі удари в голову та інші частини тіла?

Стиль карате кіокушин-кан - це контактний вид карате, тому удари в тіло дозволені але у голову дозволені лише ногами. Хоча у останні роки є практика впровадження правил які передбачають удари в голову руками і навіть елементи боротьби, але це стосується лише юнаків і дівчат від 18 років. Заборонено використання ударів, що завдають явну шкоду здоров'ю - в потилицю, в коліно, в пах. При цьому дитина завжди проводить бій в повному захисті - шолом на голову, накладки на руки і на ноги, захисний жилет на груди для дівчат. Повна екіпірування використовується в цілях безпеки здоров'я дитини, при цьому дозволяючи відчути силу і міць реальних ударів, а не схематична прийомів із зупинкою в декількох сантиметрах від обличчя. Багаторічний досвіт роботи наших інструкторів з дітьми дозволяє уникнути травмування дітей. Крім того, ми використовуємо мати під час тренування складних акробатичних прийомів карате, що дозволяє виключити травми. Хоча інколи синці бувають.

Хто такий Семпай?

Семпай - це вчитель, який вводить вашу дитину у світ карате і здоров'я. Тому просто необхідно підібрати вчителя правильно. Заняття з дітьми у Федерації карате кіокушин-кан проводить Семпай Роханський Володимир Михайлович, чорний пояс 2-й дан. При беззаперечному підпорядкуванні, діти його не бояться, але слухають і поважають. Семпай розмовляє з дітьми без знижок на вік, вчить відповідати за свої вчинки, тримати слово, поважати старших, не використовувати отримані знання карате на шкоду іншим. До нього завжди можна звернутися з будь-якого питання, і він ніколи не відмовить у допомозі. Саме такі відносини переважають у нас у секціях між учнем і вчителем.

Який кількісний склад групи?

Зазвичай дитяча група карате для дітей складається з 15-20 учнів різного віку. Початківці і продовжують займаються разом, що дає новачкам зразок для наслідування в особі старших учнів, а старшим - досвід передачі своїх знань початківцям.

Що потрібно для першого заняття?

Перше заняття Федерації карате кіокушин-кан в дитячій групі карате можна відвідати безкоштовно. Купувати кімоно для цього не обов'язково. Досить буде взяти спортивний костюм або футболку з брюками і тапочки, щоб дійти до залу. У залі займаються босоніж або в чешках. Надалі необхідно буде придбати кімоно (каратегі) строго білого кольору. За рекомендаціями з підбору кімоно краще попередньо звернутися до Семпая. Для занять куміте згодом бажано мати індивідуальний шолом, захисні накладки на руки і ноги.

Чи потрібна для занять довідка від лікаря?

Для занять у дитячій групі Федерації карате кіокушин-кан довідка не потрібна, оскільки в наш час приватних клінік, платних довідок і формального підходу до подібних довідок в дитячих поліклініках, про реальний стан здоров'я дитини з них нічого довідатися не можна. Краще відразу попередити Семпая, якщо у дитини є вроджені або хронічні захворювання, щоб він скорегував програму карате в індивідуальному порядку. Але у випадку змагань наявність такої довідки необхідна, по скільки вашу дитину можуть просто не допустити до участі із-за юридичних вимог змагнь.

Read 702 times Last modified on Понеділок, 29 лютого 2016 23:47
Ігор

Дерпак Ігор, 9 кю

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

FB

Коментарі:

« February 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28