шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно
Тоген-Орг

Тренування з обважнювачами в карате

Rate this item
(0 votes)

Застосування обважнювачів для розвитку витривалості та швидкості.

Ви хочете розвинути витривалість і з легкістю пробігати кілометри кросу?
Не вистачає швидкості в ударах руками і ногами і швидко втомлюєтеся?
Вирішити ці проблеми можна різними способами. У цьому повідомленні ми розглянемо поширений спосіб розвитку витривалості.На сам перед поговоримо про самі обважнювачі.
Обважнювачі зазвичай роблять з м'якої тканини у вигляді манжетів. Вони бувають для одягання на руки або на ноги. Вага спортивних обважнювачів не сильно велика. Обважнювачі для ніг важать від 1,5 до 4 кг, обважнювачі для рук - до 2 кг.
Обважнювачі як для рук так і для ніг дуже важливі для розвитку м’язів які використовуються для ударів, адже техніка карате використовує м’язи які не завжди можна розкачати в залі з тяжкої атлетики, по-скільки м’язи при підніманні, штовханні чи тязі ваги працюють по іншому ніж при різкому ударі. При ударі у вас працює майже 90 відсотків м’язів вашого тіла, що передбачає роботу комбінації двох типів м’язів (тканини швидкої тяги і тканини повільної тяги). А в тяжкій атлетиці використовуються тільки м’язи тканини повільної тяги, більше того, кожна вправа використовує дуже обмежену кількість м’язів.

Кожен спортсмен який займається карате повинен підбирати обважнювачі в індивідуальному порядку. Вага обважнювачів для тренування повинна бути такою, щоб ви змогли наносити удари руками і удари ногами з правильною технікою карате. В іншому випадку, ви ризикуєте напрацювати неправильну техніку ударів і в результаті замість посилення значно послабите свої удари ногами і руками. Якщо при відпрацюванні ударів м'язи будуть перевантажені, то це обов'язково відіб’ється на техніці карате. Тим самим ви на підсвідомому рівні запам'ятайте неправильну техніку ударів, після чого доведеться знову опановувати основи техніки карате.
Коли ви будете використовувати обважнювачі для відпрацювання ударів - без досвідченого тренера з карате вам не обійтися. Необхідний професійний погляд з боку - помітить ваші помилки в техніці.
Обов’язково тільки коли ви відточите техніку ударів з обважнювачами з тренером, можна приступити до самостійного виконання ударів. Знову ж таки бігати з обважнювачами ви можете самі. Доречі, не нехтуйте бігом з обважнювачами. Біг з обважнювачами добре розвиває витривалість і спалює більше калорій що дає вам можливість перед змаганнями зменшити вагу.

Тренування з обважнювачами для ніг.

Перед тим як використовувати обважнювачі, треба добре розім'ятися, у цьому випадку м'язи швидше адаптуються до роботи в нових умовах і тренування з карате принесе більше користі і зменшить шанси отримати травми. Розминка займає від 15 до 20 хвилин і для цього підійдуть будь-які фізичні вправи.
Після розминки одягніть обважнювачі на ноги і зробить пробіжку. У перший день тренування не перестарайтеся, бо на наступний раз можете розгубити все натхнення до тренування.
Поступове збільшення навантаження - кращий спосіб тренування. Якщо в перший день ви пробігли 4 км, то потім пробуйте збільшити дистанцію. Також варто поступово збільшувати вагу обважнювачів. Нехай ви пробіжите менше відстані, зате результати навантаження для організму стануть ефективніші.
Наступні вправи це відпрацьовування ударів ногами по повітрю. У бойовій стійці наносіть 15-20 ударів однією ногою. Також наносить стільки ж ударів іншою ногою. Число підходів вибираєте виходячи зі своїх фізичних можливостей. Постарайтесь не робити великі перерви між підходами.
В результаті такого тренування ви зможете збільшити витривалість і швидкість удару. Виконуйте удари з правильною технікою навіть якщо для цього необхідно виконувати їх повільно.


Тренування з обважнювачами для рук.

Обважнювачі для рук не настільки популярні як обважнювачі для ніг, замість них використовують гантелі невеликої ваги. З гантелями набагато простіше підбирати й міняти вагу на кожному тренуванні. Стискаючи гантелі, можна тренувати м'язи передпліччя, які грають чимале значення в ударній техніці карате.
М'язи передпліччя відповідають за стиск кулака і відповідно жорсткість удару. Тому у каратистів часто можна спостерігати розвинені передпліччя.
У обважнювачів для рук теж є свої плюси. Гантелі можуть відволікати від тренування. З обважнювачами забуваєш про них і працюєш в звичайному руслі, з більшим навантаженням на м'язи.
Робота ведеться подібно тренуванні з обважнювачами для ніг.
Можна здійснювати звичайну пробіжку, звикаючи до підвищеного навантаження на руки. Це найпростіша вправа з обважнювачами для рук. Виконуйте її регулярно в міру своїх фізичних можливостей.
Також можете відпрацьовувати одиночні удари з обважнювачами з умовним противником.
Головне так як у тренуванні ніг не виконувати удари на шкоду техніці. Якщо ви втомилися, то краще з ударів руками переключитися на більш легкі вправи. Або продовжити бій з умовним противником без обважнювачів. Після тренування з обважнювачами ви відчуєте, наскільки легко наносити удари руками.
Під час тренування можна змінювати навантаження. Спершу можна працювати на швидкість з невеликою вагою. Наступний раз на силову витривалість. Тут варто взяти вагу більшу. Виконуючи удари на силову витривалість, ви розвинете витривалість і відпрацюєте техніку ударів до автоматизму. Якщо будете правильно наносити удари з обважнювачами, то без них техніка буде бездоганною.

Робота з обважнювачами в карате не єдина можливість розвитку витривалості. Завжди краще пробувати різні способи. Тіло каратиста добре реагує на нові навантаження, намагаючись під них адаптуватися.

Зміна тренувального процесу в карате - найкращий спосіб поліпшити фізичну форму, і дізнатися можливості організму, бо довготривалі однотипні тренування рано чи пізно приводять до точки «плато». Це тоді коли тренування не дає прогресу хоча спортсмен тренується на повну викладку.

Read 271 times
Ігор

Дерпак Ігор, 9 кю

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

FB

Коментарі:

« January 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31