шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно
Тоген-Орг

Аксіоми карате

Rate this item
(0 votes)

При розтяжці необхідно пам'ятати, що присідання і низькі стійки надають протилежний ефект, стягування м'язів.

Розтяжка повинна бути комплексною - статичної та динамічної - і заснованої на збільшенні маси розтягуваних м'язів.Так само точно, вправи на витривалість знижують вагу м'язової маси, і навпаки, гора м'язів без силової витривалості робить бійця неповоротким і інертним.

Збільшення м'язів тільки ніг або рук негативно позначається на другій половині тіла.

М'язи каратека повинні бути еластичними і швидкими. Оскільки удар «робить» фінальне зусилля - кіме, більшу частину бою вони розслаблені і працюють на сто відсотків тільки в точках акцентування дій.

У каратеки фізична форма повинна бути розвинена комплексно . При цьому, тренування спеціальної підготовки, базової техніки формують специфічну фізіологію ударника.


Особлива увага приділяється розвитку тазостегнового апарату і м'язів талії - преса, міжреберних, бічних, спинних. Зазвичай ці м'язи мало розвинені у людини яка не займається карате. Каратека поєднує в собі ударну техніку ніг і рук, і потужний, рухливий тазостегновий апарат – це поєднання здатне видавати великі зусилля на скручування і стиснення, - для обертання корпусу і підйому ноги в будь-яку сторону, а також утримання відцентрового прискорення кінцівок при стрімких кругових ударах.


Крім загальної фізичної підготовки, велике значення мають контактні тренування з грушею або маківарою. Груша, повинна бути рівна вазі бійця. Удари по ній формують бійцю моторику удару, навик проникнення, в цілому - дає навик контакту, який ніяка ЗФП не може замінити.

Read 212 times Last modified on Вівторок, 23 лютого 2016 09:57
Ігор

Дерпак Ігор, 9 кю

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

FB

Коментарі:

« January 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31