шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно
Тоген-Орг

Хацуо Рояма про правила Кіокушин-Кан Сінкен сьобу Ми повинні звернутися до історії карате, щоб зрозуміти, звідки ми прийшли и зрозуміти карате в його окинавский період розвитку, до кінця XIX століття. То був час, коли карате займалися в таємниці, далеко від сторонніх очей. Контакти між вчителями були гранично обмежені, взаємообмін знаннями не відбувався, а тому знання кожного окремого наставника не були широкі. Навчання носило персональний характер, учитель займався з учнем індивідуально. Основними методами навчання і тренування, наскільки відомо сьогодні, були кіхон - відпрацювання базової техніки - і ката - виконувані індивідуально комплекси прийомів.

Масутацу ОямаКіокушин карате - це бойове мистецтво, яке народилося в Японії в середині 50-х років 20-го сторіччя. Засновником кіокушин карате був Масутацу Ояма, який все своє життя присвятив створенню та розвитку бойової системи духовно-морального виховання, заснованої на самурайських традиціях.
Кіокушин є контактним стилем і вважається одним з найжорсткіших видів серед величезної кількості різних шкіл карате в Японії. Створюючи кіокушин карате як бойове мистецтво, Масутацу Ояма не соромився запозичити ефективні техніки і прийоми з інших існуючих стилів і систем бойової підготовки, поширених в Китаї, Кореї, Таїланді та Японії. Незважаючи на різні запозичення, кіокушин карате має особисте обличчя і канони. Змагання з кіокушин карате легко впізнається по тактиці ведення бою і відсутності захисного спорядження у виступаючих бійців. Стиль кіокушин припускає активно-наступальну манеру веденя бою, проведеного у високому темпі. В ході поєдинку спортсмени  атакують один одного на всіх рівнях, починаючи з нижніх частин тіла (стегна) і  закінчуючи верхнім рівнем (голова).

Неділя, 21 лютого 2016 20:12

Кіокушин-кан

Written by

Кіокушин-канСтиль Кіокушинкай був створений на противагу безлічі безконтактних шкіл і самому принципу «карате без контакту». Демонструючи світу міць реального карате, Кіокушинкай поступово завоював популярність у багатьох країнах, а пізніше ліг в основу низки інших контактних стилів карате. Для засновника Кіокушинкай Масутацу Оями сенс усього його подвижницького життя полягав у відродженні карате як військового мистецтва. Проголошуючи ідеал Будо-карате, Ояма рішуче відділяв всю систему військового виховання та практики від спорту, слідуючи військової традиції Сходу і духу Бусідо.

FB

Коментарі:

« February 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28