шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно
Тоген-Орг
Понеділок, 22 лютого 2016 17:39

Етикет Додзьо Featured

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Етикет Додзьо1. Входячи або залишаючи додзьо, завжди станьте обличчям вперед, поклоніться і скажіть “Ос”, потім поверніться в напрямку до інших студентів класу, поклоніться і ще раз скажіть “Ос”.

2. Спізнившись у клас, сядьте на коліна в сейдза обличчям до задніх рядів класу. Чекайте, закривши очі «мокусо», коли до вас звернуться, залишаючись у сейдза, поклоніться, вимовляючи “Shitsurei shimasu” (вибачите за запізнення). Встаньте, поверніться до передньої частини додзьо і поклоніться ще раз, голосно вимовляючи “Ос”, і швидко приєднайтеся до задніх рядів класу. Студенти, що спізнюються, повинні ретельно намагатися приходити вчасно.

3. Не знімайте ніяку частину вашого догі під час тренування, поки вам не скажуть цього зробити.

4. Не їжте, не жуйте жуйку, не куріть і не пийте в додзьо.

5. Коли вам говорять стати у визначену стійку, або пошикуватися в ряди на початку і кінці тренування або за якимись причинами під час тренування, завжди рухайтеся якнайшвидше - не ходіть прогулянковим кроком.6. Ніколи не починайте куміте у відсутності інструктора. Практикуючи куміте з чорним поясом, робіть усе, що у ваших силах, але показуючи повагу до такого ступеня. Якщо ви вважаєте, що можете вдарити сильніше, робіть це, але пам’ятайте, що він при спарингу враховує ваш нижчий ступінь, а значить не б'є з усіх сил.

7. Не запрошуйте для куміте учня вищого ступеня. Однак, не відмовляйтеся, якщо вас запросив учень з високим ступенем.

8. Не залишайте додзьо ні з яких причин без дозволу інструктора. Ніколи не йдіть між рядами, або між інструктором і тими, хто займається. Якщо вам потрібно піти з місця, пройдіть за шеренгою, в якій знаходитеся, до якої-небудь зі сторін класу і продовжуйте йти від туди до того місця куди вам потрібно.

9. Звертайтеся до свого інструктора як Семпай, Сенсей або Шихан при необхідності. Не звертайтеся в класі до інструктора по імені.

10. Не лайтеся, не смійтеся, не хіхікайте, не розмовляйте, не сидіть розвалившись і не будьте розсіяні під час тренування. Ставтеся до тренувань серйозно; це не місце для сміху. Каратист завжди пильний і добре поводиться. Володіння високим ступенем (особливо чорним поясом) - це не квиток для релаксації і безцеремонності в додзьо. Не витрачайте марно свій час і час інших, якщо ви ще не готові, щоби ставитися до тренувань і товаришів-каратистів з повагою і заслуженою серйозністю. Це стосується і до відходу з тренувань і до їхнього закінчення. Крім випадків, коли цього вимагає інструктор, студент повинен залишатися в класі до виконання останнього уклону (закінчення ритуалу) при закінченні тренування. Порушення цього правила не припустиме.

11. Станьте на праве коліно, щоби поправити чи перев'язати пояс. Поверніться праворуч, убік від передньої частини класу (чи назад), або від вашого партнера, якщо ви працюєте з ким-небудь, щоби поправити догі. Вчіться поважати ваш пояс, як символ ваших зусиль у тренуваннях.

12. Ваше догі повинно бути завжди чистим й акуратним в будь-який час. Ваш пояс повинен бути висушений, але не випраний, тому що він символічно містить дух вашого старанного тренування.

13. Уважно слухайте вказівки інструктора. Пам’ятайте, що інструктор не попросить вас зробити нічого такого, чого він або вона також не зроблять. Виконуйте усі вимоги інструктора, вимовляючи голосно “Ос”.

14. До інструктора, хто б він не був, потрібно ставитися з такою ж повагою, яку ви самі очікуєте як загальну чемність. Карате починається і закінчується ввічливістю. Якщо ви не знаходите в собі уміння показати повагу до людини, яка витрачає час на те, щоби навчати вас, то ви не належите додзьо карате. Ніколи не заперечуйте вказівкам інструктора, ніколи не розмовляйте в класі, поки вас не запитає інструктор. Така слухняність розвиває довіру між інструктором і студентом, яка поліпшує взаємну сприйнятливість, полегшуючи і прискорюючи процес навчання.

15. Заради безпеки й акуратності, не носіть коштовності під час тренування чи коли вдягаєте догі (металеві предмети: ланцюжки, кільця, сережки і т.п.).

16. Нігті на руках і ногах завжди мають бути чистими і коротко підстриженими. Завжди стежте щоби ваші ноги, руки, нігті були чисто вимитими для тренування. На тренуванні ви часто працюєте поблизу інших людей. Нікому не подобається тренуватися з ким-небудь, хто брудний.

17. Обов'язково ходіть в туалет до тренування. Випадковий удар у повний міхур може бути винятково небезпечним. Намагайтеся також пам'ятати, що тренуватися на повний шлунок шкідливо для тіла, тому не їжте хоча б за годину до початку занять.[12]

Read 678 times Last modified on Понеділок, 29 лютого 2016 23:32
Ігор

Дерпак Ігор, 9 кю

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

FB

Коментарі:

« February 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28